HAKKIMIZDA

omebbina

Sağlık sektöründe yarım asırlık tecrübeye sahip kişiler tarafından kurulan OMEB GRUP şirketi 2006 yılında faaliyetlerine başlamıştır. Kurucuları eczacılık alanında uzun yıllar hizmetleri bulunan Sayın Ecz. İbrahim Özdoğan, estetik ve sağlık sektörünün genç, deneyimli isimlerinden işadamı Sayın Ömer Özdoğan’dır.

Avrupa’nın en saygın saç ve cilt bakım markalarının Türkiye Distribütörlüğünü yapan firmamız etkili bir iletişimi benimsemiş, alanında uzun yıllar eğitim görmüş, profesyonel ve her zaman yeniliklere açık çalışanlardan oluşmaktadır.

Dünyanın hemen hemen her lokasyonunda milyonlarca insan tarafından ürünleri tercih edilen SOCO Spa firmasının KERAMINE H saç bakım ürünleri Türk insanında büyük beğenisini kazanmıştır. Ayrıca dermatolog doktorlar tarafından geliştirilen FLOXIA INTERNATIONEL firmasının FLOXIA PARIS markası özellikle cilt hekimlerinin dermatolojik sorunlar yaşayanlarda güvenle önerdiği cilt bakım ve tedavi ürünlerini insanlığın hizmetine sunmuştur. Bu markaların Türkiye resmi distribütörlüğünü yapan firmamız çok yakında yeni markalarıda bünyesine katarak Türkiye’de alanının en büyüğü olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Tanınmış ve etkisi kanıtlanmış binlerce sağlık güzellik ürünlerinin sunulduğu DE STORE markasıda yine imajına ve bakımına önem verenlerin tercihi olmuştur. Yine Türkiye’nin her noktasına 7/24 ürün hizmeti sunan Dogalecza.com markasıda onbinlerce müşteri portföyüne sahiptir.

Tam anlamıyla profesyonel ve AB standartlarında kaliteli bir hizmet sunmaktayız. Çalışmalarımız, geleceği hedefleyerek büyük bir disiplin ve gayret içinde devam etmektedir. Uluslararası ticari faaliyetlerimizin, Türk insanın daha sağlıklı daha mutlu ve daha güzel olmasına yönelik olması bizi ayrıca gururlandırmaktadır.